Bayilik Sözleşmesi 2022

Devitale SPlus - Bayilik Sözleşmesi
Bayimiz Olun

2022 Bayilik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları ve Şartları

BU SÖZLEŞME ……/……./2022 TARİHİNDE, ŞİRKET MERKEZİ POSTANE MAH ARA SOK NO:12 TUZLA / İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN YUTEG BİYOTEKNOLOJİ İLAÇ VE GIDA TAKVİYELERİ LTD. ŞTİ BUNDAN BÖYLE DEVİTALE OLARAK ANILACAKTIR.

ECZANE ADI ………………………………………………………………………………….. OLAN VERGİ MÜKELLEFİ ………………………………………………………………………………….. OLAN ADRESİ ………………………………………………………………………………………………………………………………….. ( BU SÖZLEŞME’ DE BUNDAN BÖYLE ‘’YETKİLİ ECZANE’’ OLARAK ANILACAKTIR ) ARASINDA İMZALANMIŞTIR.

GENEL ŞARTLAR:

SATIŞ , SİPARİŞ VE SEVKİYAT UYGULAMALARI:

SİPARİŞ:

DEVITALE DEN İSTENİLEN ADETLERDE( 2 VEYA DAHA FAZLA)SİPARİŞ VERİLEBİLİR. MÜŞTERİLERİMİZİN SİPARİŞLERİNİ; BÖLGE SORUMLULARININ ECZANELERE YAPTIKLARI PLANLI ZİYARETLERİNDE, BÖLGE SORUMLULARININ POSTA ADRESLERİNDEN VEYA CEP TELEFONLARINDAN ŞİRKET MERKEZİMİZİ ARAYARAK (0216 514 9378 ) VEREBİLİRLER. HER AYIN SON HAFTASI SİPARİŞLERİN YOĞUNLAŞMASI SEBEBİYLE SİPARİŞLERİNİZ GECİKEBİLİR.BÖYLE İSTENMEYEN BİR DURUM İLE KARŞILAŞMAMAK İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ BÖLGE SORUMLUNUZUN AYLIK PLANLI ZİYARETLERİNDE VERMENİZİ RİCA EDERİZ.

TAHSİLAT: *FATURA KESİLDİKTEN SONRA ÜRÜN TESLİMATINDA KREDİ KARTI VEYA EFT İLE ÖDEYEBİLMELİDİR.( KAMPANYALAR SİZE BİLDİRİLECEKTİR) *BÖLGE SORUMLUSU ARKADAŞLARIMIZIN ÖDEMELERİNİZİ GECİKTİREBİLME YETKİSİ KESİNLİKLE YOKTUR. SÖZLEŞME GEÇERLİLİK ŞARTLARI 1-TARAFLARDAN BİRİNİN ŞARTLARA UYMAMASI HALİNDE15 GÜN ÖNCEDEN ADRESE TEBLİGATLA SÖZLEŞME FESİH HAKKI DOĞACAKTIR.

TARİH: …… / … / 2022

DEVITALE .............................................................................YETKİLİ ECZANE

(KAŞE VE İMZA).......................................................................(KAŞE VE İMZA)

© 2021 Devitale Splus. Tüm hakları saklıdır.