Devitale Splus

Devitale Splus nedir?

Devitale splus bir ilaç değildir. İçerdiği doğal bileşenler ile 11 yaş ve üzeri kişilerin rahatlıkla kullanabileceği sıvı takviye edici gidadir. takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmemekle birlikte, kullanılmasi gereken dozu aşmamak önem arz eder. hamilelik ve emzirme dönemi için doktorunuza danışmanız önerilmektedir.

Devitale Splus′ın İçeriği Nedir ?

Devitale S Plus miktar olarak en yüksek oranda Akasya gamı (yardımcı madde - kıvamlaştırıcı) ve Vitamin C (Etken madde) içermektedir.  

Akasya Gamı
Senegal akasyasından üretilen bir reçinedir. Vatanı Afrika’dır. Akasya gamı bu üründe yardımcı madde olarak kullanılmaktadır.

C vitamini
Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Demir emilimini arttırır, normal enerji oluşum metabolizmasına ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin ve cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

 

Devitale Splus Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanışı:

Ürünün içerisinden çıkan paketteki tozun tamami şişenin içerisine dökülür. Ürün iyice çalkalanarak aktifleşmiş kırmızı renge dönmesi sağlanır. Kırmızı renge dönüşmüş ürün oda sıcaklığında 1 saat bekletildikten sonra kullanılmaya hazır olur. Kullanıma hazır kırmızı ürün buzdolabında (+4C) saklanır. 

Devitale Splus Nasıl Kullanılır?

Önerilen Kullanım Şekli:

60 - 75 Kg. aralığındaki kullanıcılar için standart sabah 15ml, akşam 15ml, günlük toplam 30 ml kullanım önerilmektedir. Bu Kg'ın dışındaki kullanıcılara özel yönlendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aç karna tüketilmesi önerilmektedir. En iyi etkiyi aç karna kullanım vermektedir. Fakat aç karna alınması unutulduğu taktirde yemekten en az 2 saat sonra alınabilir. Ürün içinden çıkan ölçek kullanılarak ölçülen miktarlar doğrudan tüketilebileceği gibi 1 bardak suya veya taze sıkılmış meyve suyuna eklenerek içilir.

© 2021 Devitale Splus. Tüm hakları saklıdır.