Devitale_Multi_web


Devitale Multi


575,00 TL

Devitale Multi Nedir?

Devitale Multi gluten içermeyen bir gıda takviyesidir (İLAÇ DEĞİLDİR). Prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotikler sindirim ve bağışıklık sistemini düzenleyen ve destekleyen probiyotik bakterilerin bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Devitale Multi, 11 yaş ve üzeri yaş grubu için takviye edici gıda olarak ruhsatlandırılmıştır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmemekle birlikte, kullanılmasi gereken dozu aşmamak önem arz eder. Yasal hükümler gereği, hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilmesi için doktorunuza danışmanız gerektiği konusunda siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek zorundayız.

Devitale Multi’nin İçeriği nedir?

Devitale Multi; Akasya gamı, İnülin, Ginseng ekstresi, Vitamin C, Vitamin B6, Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B8 (İnositol), Vitamin B9 (Folik asit), Vitamin B12, Vitamin K2, Vitamin D3, Çinko, Bor ve Molibden içerir.

Akasya Gamı

Senegal akasyasından üretilen bir reçinedir. Vatanı Afrika’dır. Akasya gamı bu üründe yardımcı madde olarak kullanılmaktadır.

İnülin

Bu gıda prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

C vitamini

Kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin, cildin ve dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur. Demir emilimini arttırır.

Vitamin B6

Normal sistein sentezine, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal homosistein metabolizmasına, normal protein ve glikojen metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Biotin (Vitamin B7)

Biotin normal enerji metabolizmasına, makrobesin öğeleri metabolizmasına, normal saçın korunmasına, Normal mukozanın korunmasına ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur.

Çinko

Normal asit-baz metabolizmasına, karbonhidrat metabolizmasına, makro besin öğeleri metabolizmasına, A vitaminin normal metabolizmasına, DNA sentezine, protein sentezine, kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin, görme yetisinin korunmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinkonun hücre bölünmesinde görevi vardır.

Folik asit (Folat)

Normal aminoasit sentezine, normal kan oluşumuna, normal homosistein metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Folatın hücre bölünmesinde görevi vardır. Molibden Kükürt içeren aminoasitlerin normal metabolizmasına katıda bulunur.

Vitamin B12

Normal enerji oluşum metabolizmasına, normal homosistein metabolizmasına, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. B12 vitaminin hücre bölünmesinde görevi vardır.

Vitamin K2

Normal kan pıhtılaşmasına ve normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

Vitamin D3

Kalsiyum ve fosforun normal emilimine / kullanımına, Normal kan kalsiyum düzeyine, normal kemiklerin korunmasına, normal kas fonksiyonunun korunmasına, normal dişlerin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. D vitaminin hücre bölünmesinde görevi vardır. D vitamini çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir.

Devitale Multi Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanışı:

Ürünün içerisinden çıkan paketteki tozun tamamı şişenin içerisine dökülür. Ürün iyice çalkalanarak aktifleşmiş kırmızı renge dönmesi sağlanır. Kırmızı renge dönüşmüş ürün oda sıcaklığında 1 saat bekletildikten sonra kullanılmaya hazır olur. Kullanıma hazır kırmızı ürün buzdolabında (+4C) saklanır. 

Devitale Multi Nasıl Kullanılır?

Önerilen Kullanım Şekli:

60-75 Kg. aralığındaki kullanıcılar için standart sabah 15ml, akşam 15ml, günlük toplam 30 ml kullanım önerilmektedir. Bu Kg'ın dışındaki kullanıcılara özel yönlendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aç karna tüketilmesi önerilmektedir. En iyi etkiyi aç karna kullanım vermektedir. Fakat aç karna alınması unutulduğu taktirde yemekten en az 2 saat sonra alınabilir. Ürün içinden çıkan ölçek kullanılarak ölçülen miktarlar doğrudan tüketilebileceği gibi 1 bardak suya veya taze sıkılmış meyve suyuna eklenerek içilir.

Devitale Multi’nin Ruhsat Sahibi ve Buluşçusu Kimdir?

Devitale Multi, ürününün geliştiricisi Dr. Erdem Tezcan'dır. Uzun yıllar boyunca araştırma-geliştirme (ARGE) çalışmaları Dr. Erdem Tezcan tarafından yapılmış olan Devitale Multi’nin ruhsat ve izinleri Dr. Erdem Tezcan'ın ortağı olduğu Yuteg Biyoteknoloji İlaç ve Gıda takviyeleri Ltd. Şti. tarafından …………….. tarihinde alınmıştır. 

Devitale ürün ve şirket belgeleri için tıklayınız.

Dr. Erdem Tezcan kişisel web sitesi için tıklayınız.

Yuteg Biyoteknoloji İlaç ve Gıda takviyeleri Ltd. Şti. web sitesi için tıklayınız.

© 2021 Devitale Splus. Tüm hakları saklıdır.