Devitale_Kids_Multi_web


Devitale Kids Multi


675,00 TL

Devitale Kids Multi Nedir?

Devitale Kids Multi bir ilaç değildir. 4-10 yaş arası çocukların kullanımına özel olarak geliştirilmiştir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmemekle birlikte, kullanılmasi gereken dozu aşmamak önem arz eder. Yasal hükümler gereği, hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilmesi için doktorunuza danışmanız gerektiği konusunda siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek zorundayız.

Devitale Kids Multi’nin İçeriği Nedir?

Devitale Multi Kids; L-Glutamin, Kuersetin, Vitamin C, Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B12, Vitamin K2, Vitamin D3, Çinko, Bor, İyot ve Molibden içerir.

C vitamini

Kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin, cildin ve dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur. Demir emilimini arttırır.

Akasya Gamı

Senegal akasyasından üretilen bir reçinedir. Vatanı Afrika’dır. Akasya gamı bu üründe yardımcı madde olarak kullanılmaktadır.

Çinko

Normal asit-baz metabolizmasına, karbonhidrat metabolizmasına, makro besin öğeleri metabolizmasına, A vitaminin normal metabolizmasına, DNA sentezine, protein sentezine, kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin, görme yetisinin korunmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinkonun hücre bölünmesinde görevi vardır.

Vitamin B5

B5 vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasına, steroid hormonlarının, D vitamininin ve bazı sinir iletilerinin normal sentezi ve metabolizmasına ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Vitamin B6

Normal sistein sentezine, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal homosistein metabolizmasına, normal protein ve glikojen metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Biotin (Vitamin B7)

Biotin normal enerji metabolizmasına, makrobesin öğeleri metabolizmasına, normal saçın korunmasına, Normal mukozanın korunmasına ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur.

Vitamin B12

Normal enerji oluşum metabolizmasına, normal homosistein metabolizmasına, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. B12 vitaminin hücre bölünmesinde görevi vardır.

Vitamin K2

Normal kan pıhtılaşmasına ve normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

Vitamin D3

Kalsiyum ve fosforun normal emilimine / kullanımına, Normal kan kalsiyum düzeyine, normal kemiklerin korunmasına, normal kas fonksiyonunun korunmasına, normal dişlerin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. D vitaminin hücre bölünmesinde görevi vardır. D vitamini çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir.

İyot (Potasyum iyodür)

Normal enerji oluşum metabolizmasına, normal cildin korunmasına, tiroid hormonlarının normal üretimine ve normal tiroid fonksiyonuna katkıda bulunur. İyot çocukların normal büyümesine katkıda bulunur.

Molibden

Kükürt içeren aminoasitlerin normal metabolizmasına katıda bulunur.

Devitale Kids Multi Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanışı:
Ürünün içerisinden çıkan paketteki tozun tamamı şişenin içerisine dökülür. Ürün iyice çalkalanarak aktifleşmiş kırmızı renge dönmesi sağlanır. Kırmızı renge dönüşmüş ürün oda sıcaklığında 3 saat bekletildikten sonra kullanılmaya hazır olur. Kullanıma hazır kırmızı ürün buzdolabında (+4C) saklanır. 

Devitale Kids Multi Nasıl Kullanılır?

Önerilen Kullanım Şekli:

Kutu içerisinde bulunan saşe, 500ml şişe içerisine dökülerek çalkalanır ve 1 saat oda sıcaklığında bekletilir. Bu işlem sonrasında kırmızı hale gelen ürün tüketime hazır hale gelmiş olur.içerisinden saşe çıkmayan ve kırmızı hale gelmeyen ürünü tüketmeden iade ediniz. Kırmızı hale gelmiş ürün buzdolabında saklanır. 

4-10 yaş grubu çocuklarda: sabah 15ml, akşam 15 ml, günde toplam 30 ml tüketilmesi tavsiye edilir. 15 ml ürün 1 bardak su (200ml) ile karıştırılarak tüketilir.

Devitale Kids Multi’nin Ruhsat Sahibi ve Buluşçusu Kimdir?

Devitale Kids Multi ürününün geliştiricisi Dr. Erdem Tezcan'dır.  Uzun yıllar boyunca araştırma-geliştirme (ARGE) çalışmaları Dr. Erdem Tezcan tarafından yapılmış olan Devitale Kids Multi’nin ruhsat ve izinleri Dr. Erdem Tezcan'ın ortağı olduğu Yuteg Biyoteknoloji İlaç ve Gıda takviyeleri Ltd. Şti. tarafından alınmıştır. 

Devitale ürün ve şirket belgeleri için tıklayınız.

Dr. Erdem Tezcan kişisel web sitesi için tıklayınız.

Yuteg Biyoteknoloji İlaç ve Gıda takviyeleri Ltd. Şti. web sitesi için tıklayınız.

© 2021 Devitale Splus. Tüm hakları saklıdır.